Naujienlaiškių siuntimo patikrinimas

CityLights

Norėdami patikrinti ar visi gaunate mūsų laiškus išbandėme naujienlaiškių siuntimo sistemą, pirmieji užsiregistravę jau gavo testinius laiškus.

Jau aiškėja artimiausių lenktynių data ir formatas, tikrai žinome, kad dalyvių skaičius bus ribojamas iki 100, o apie lenktynių dalyvių registracijos pradžią pranešime tik užsiregistravusiems mūsų naujienlaiškiui. Skubėkite registruotis ir praneškite savo draugams, nes viešoje erdvėje informacijos greičiausiai nebus. Šių priemonių tenka imtis, nes tokio tipo lenktynės neturi aiškaus statuso ir gali kilti teisinių problemų organizatoriams ir dalyviams. Plačiau apie KET pakeitimus kurie verčia nerimauti. Kaip visada, akcentuosime dalyvių saugumą ir visais būdais skatinsime saugų ir atsakingą vairavimą, nes norime kad puikiai praleistumėte laiką nekeldami pavojaus sau ir kitiems eismo dalyviams.

Pasiruošimas lenktynėms

Vyksta aktyvus pasiruošimas būsimoms lenktynėms. Tobuliname interneto svetainę ir aktyviai ieškome renginio rėmėjų. Tikimės jau greitai susitiksime lenktynėse!