fbpx
armenija
Savaitės nuotykiai Svetingiausioje Kaukazo šalyje

RATRACE PRISTATO KELIONĘ ARMĖNIJOJE

Nuotykiai ARMĖNIJOJE

Jei keliauti tai tik taip, kad atsimintum visą gyvenimą.

- Žiurkius Lenktyniauskas

JEI KELIAUTI TAI TIK SU RATRACE TRAVEL

Ratrace.lt komanda visada leidžiasi į nuotykius ir ieško įdomių potyrių. Taip keliaujant po pasaulį ir džiaugantis neatrastomis vietomis nusprendėme pradėti naują Ratrace.lt Travel projektą. 

Mums niekada nepatiko gulėti gultuose, mūsų kelionės visada turi būti daugiau nei tik pilnas skrandis ir puikus įdegis. Kelionės pirmiausiai tai yra emocijos, kultūra, pažintys ir patirtys. Tai nevisada patogu, tačiau be galo įdomu.
Armeniją pasirinkome ne be reikalo. Tai unikalus Kaukazo kraštas su pačiais svetingiausiais žmonėmis, nuostabia gamta, nesuvaidintu pasauliu. Žmonės paprasti, kartai yra tokie paslaugūs ir svetingi, jog būna sunku atsisakyti ir reikia keisti dienos planus, tačiau tai ir yra kelionių žavesys. 

Šios nepaprastos kelionės metu susipažinsime su Armėnijos gamta, kultūra, maistu, gėrimais bei svetingumu.  Tam kad keliauti būtų paprasčiau mes pasirūpinome ir paruošėme Jums unikalų maršrutą senais automobiliais.  Juk keliauti su patogiu transportu ir kondicionierium mes galime kiekvieną dieną, o dardėti po neatrastus kraštus 30 ir daugiau  metų senumo rusiška technika yra tikras iššūkis. Į tokius nuotykius įsivėlęs žmogus potyrių turės visam gyvenimui, ir dar ilgai pasakos draugams, kaip buvo kietai.  

Bumbiakliams, kuriems viskas turi būti patogu, iščiuistyta ir aišku čia tikrai ne vieta. Geriausios emocijos ir atsiminimai turi savo kainą, juk kartais automobiliai genda, o tokiose kelionėse ne viskas einasi pagal planą, tad jei esi megėjas paburbėti geriau likti namie. 

Šios kelionės metu vairuosime patys. Kiekvienas ekipažas gaus po automobilį, vienas automobilis bus skirtas 3 – 4 asmenims. Kelionėje turėsime sustojimus, taigi galėsite lengvai persėsti prie vairo. Taip pat kelionės metu tarp ekipažų keisimės transporto priemonėmis. Juk įspūdžių nebus per daug. 

Jums nereikės sukti galvos praktiškai dėl nieko. Mes parinkome kur nakvosime, ką turime pamatyti, ką turime paragauti, ir kokias pramogas išbandyti. Viskas ko reikia tai spėti užsiregistruoti ir susikrauti kuprinę. 

Jokio didelio bagažo. Viskas, ko Jums reikia tai patogi avalynė, kelios maikutės, apatiniai, megztinis. Tad pilnai išsiversite su rankiniu bagažu. Viskas ko staiga gali Jums prireikti lengvai rasite pačioje Armenijoje. 

Jei tave kabina šis nuostabus nuotykis, tačiau trūksta informacijos, dar kartą skaityk punktą apie bumbeklius. Jei pažįsti Žiurkių Lenktyniauską turėtum žinoti, jog su juo niekada nebūna liūdna ir nuobodu. Ir Jis padarys viską, kad turėtum pačius geriausius atsiminimus. Tai pirma tokia kelione už Lietuvos ribų, Žiurkius daug stengėsi ir dirbo tam, kad tu turėtum  pačią smagiausią kelionę savo gyvenime. Tad pirmyn burt chebrytę, Registruotis ir pasimatom Kaukaze. 

RatRace.lt Armėnija
PROGRAMA

Maršrutas

Jūsų laukia paruoštas maršrutas. Lankysimės kur ne kiekvienas vietinis yra buvęs. Aplankysim ir pačius žymiausius Armėnijos objektus.

±1500km nuotykių

Važiuosime į kalnus, lankysime krioklius, maudysimės upėse, pamatysim apleistus objektus, lysim į urvus ir dar daug visko ką atsiminsi dar ilgai.

NAKVYNĖ

Nakvosime vietiniuose viešbučiuose. Bus visko, nuo senų šalies didingą praeitį menančių viešbučių iki naujų šedevrų. Visuose viešbučiuose turėsite atskirus kambarius dviems.

KAS MANĘS LAUKIA?

Įskaičiuota į kainą

Maitinimas

Pusryčiai mūsų lauks viešbučiuose, pietausime pakeliui, lankysimės vyninėse, degustuosime ir vakarieniausime atrinktuose vietiniuose restoranuose. Mūsų laukia tikras maisto orgazmas.

Pramogos

Nuo ilgiausio Pasaulyje lynų tako, iki pakilimo į kalnus senais UAZ automobiliais. Armėnai moka linksmintis, tad pramogos tiesiog gali laukti pakėleje.

Automobiliai

Atvykus jūsų lauks seni, geri, tradicinai Armėnijos automobiliai. Lada, Volga, ir panašūs lobiai. Važiuosime ir negailėsime. Kuras ir remontas bus ne Tavo galvos skausmas.

ARTIMIAUSIŲ SKRYDŽIŲ DATOS

Skrydžius vykdo WIZZAIR kompanija,
bilietus turite nusipirkti patys

KAS NEĮSKAIČIUOTA Į KAINĄ

Šiais dalykais Tau reikės pasirūpinti pačiam

Skrydis iš Vilniaus į Jerevaną

Gėrimai, visų skoniai skirtingi

Papildomos pramogos

RATRACE ARMĖNIJA
edition

AVANSAS

MOKAMAS REGISTRUOJANTIS
500
  •  

LIKUSI SUMA

MOKAMA KELIONĖS METU
700
  •  

PILNA KAINA

GALIMAS PILNAS MOKĖJIMAS
1200
  •  

RATRACERIAI - NUOTYKIŲ KOLEKCIONIERIAI

IKI SMAGIAUSIOS KELIONĖS LIKO

Days
Hours
Minutes
Seconds