fbpx
geradarys-01

Siekdami burti sąmoningą bendruomenę, skelbiame projektą - Žiurkius Geradarys!

Ne paslaptis, jog RatRace kartais susilaukia komentarų, kad renginio metu gadinami keliai ir neva niokojama gamta.

 

Visada stengiamės, kad to būtų galima išvengti, niekada nedarome maršruto, kur nėra kelio, per pievą ar miško paklotą, o keliai juk ir yra skirti jais važinėti.

Nesame gamtos priešai ar vandalai, kuriems nerūpi, ką paliekame po savęs. Mylime savo miškus ir aplinką, siekiame, kad RatRace renginys būtų kuo mažiau žalojantis ir skatiname dalyvius nepiktnaudžiauti.

Tai dar viena RatRace komandos veikla – visuomenei naudingi darbai. Pavyzdžiui – šiukšlių rinkimas, kelių tvarkymas, medžių sodinimas ir pan. Organizuosime brigadas ir po renginių (arba nebūtinai) su komanda važiuosime daryti tvarkos. 

Jei kartais RatRace metu būtų apgadintas koks kelias ar padaryta bet kokia žala – taip nepaliksim! Atvažiuosim, sutvarkysim ir paliksim vietą geresnę, nei buvo prieš renginį. Labai kviečiame visus norinčius prisidėti tiek fiziškai, tiek finansiškai ir kartu su mumis rinkti karmos taškus

#ziurkiusgeradarys

Už surinktas lėšas pirksime priemones, nuomosim reikalingą įrangą, organizuosim specialų transportą ir darysime viską, ko gali prisireikti, siekiant gerovės aplinkai.

Atliktus darbus parodysim visiems ir galėsim džiaugtis kartu, taip tikimės užkrėst šia iniciatyva kuo daugiau žmonių.

GARBĖS LENTA

20 €

– 3Plikiai

20 €

– Sraigutė

200 €

– Tomas B.

20 €

– Robertas J.

20 €

– Benas B.

-163 €

– Už žvyrą, UAB ALNITRANSA

20 €

– Gražvydas Meilius

0 €

– X.

0
ŠIUO METU SURINKTA

MŪSŲ GERI DARBAI

ŽVYRO ATVEŽIMAS

UAB ALNITRANSA