Image of RatRace III Etapas AUTOGIDAS SUMMER FEST

RatRace III Etapas AUTOGIDAS SUMMER FEST

Hero Logo

Zaraso ežero Didžioji sala

2024 m. liepos 11 d. - 14 D. | iš viso 75 vietų

Įsijunk nuotykių režimą ir važiuojam į "RatRace.lt" – tai ne eilinis smagių automobilių ralis, o tikras išbandymų maratonas, kur tu esi žvaigždė. Tavo diena prasideda bandant užvesti tą bolidą, o tada – linksmybės prasideda.

 

Čia tu susidursi su keliais, kurie turi daugiau duobių nei tavo senelio pasakojimai apie jaunystę. Vairuosi keliais, kurie atrodo tarsi pamiršti civilizacijos,  o kiekvienas purvo lašas ant automobilio taps tavo nuotykio įrodymu bei dienos gale galėsi drąsiai sakyti  'Jei jau išgyvenau RatRace, išgyvensiu ir Dakarą'.

 

Varžybos? O, taip, tavo priešininkas yra kelias, o pagrindinis įrankis – kelio knyga, kuri atrodo tarsi mįslė naujokui. Tu mokaisi, klimpsti, gendi, bet vis tiek judi pirmyn, nes kas gi nenori pasigirti, kad įveikė trasą, kurioje net Google Maps pasiduoda.

 

Sėdėdamas už vairo seno, bet automobilio kuris turi istoriją bei tikrą dvasią, tu ne tik išbandysi jo bei savo galimybes, bet ir išmoksi, kaip iš tiesų reikia vairuoti, kai miesto navigacija yra tik gražus prisiminimas.

 

Išbandymai kelyje? Tikras juokas. Čia tu ne tik varžaisi pats su savimi, bet ir mokaisi, kaip ištraukti savo automobilį iš purvo, smėlio, sniego ar balos. O vakarai? Tai tas momentas, kai susirenki su kitais 'ratraceriais', daliniesi istorijomis apie tai, kaip vos neatsidūrei griovyje, ir juokiesi iš savo pačio 'puikių' vairavimo sugebėjimų. 

 

RatRace.lt – tai daugiau nei ralis, tai tavo proga parodyti, kad esi daugiau nei tik vairuotojas. Tai tavo nuotykių zona, kur kiekviena duobė ir purvo balos yra dalis tavo jaunatviškos istorijos. Tai šansas patirti tai, apie ką kiti tik skaitys.
 

Facebook Event Button
Image of 2x4

2x4

Klasė „2x4“ automobiliai viena varomaja ašimi, atitinkantys savo klasės techninius reikalavimus, ekipažą sudaro du, trys arba keturi asmenys.  

Image of 4x4

4x4

Klasė „4x4“ automobiliai dviem varomosiomis ašimis, atitinkantys savo klasės techninius reikalavimus, ekipažą sudaro du, trys arba keturi asmenys

Image of Classic

Classic

Klasė „Classic“ automobiliai pagaminti iki 94 metų imtinai, bei kabrioletai, Lada, UaZ, Zaz, Moskvich, Polonez, Fiat 126, LuaZ, markės automobiliai.

Image of Ladies

Ladies

Klasė, kurioje gali dalyvauti tik moterys - „Ladies“ bet kuria varomaja ašimi, atitinkantys savo klasės techninius reikalavimus, ekipažą sudaro du, trys arba keturi asmenys. 

Image of Beginner

Beginner

Klasė „Beginner“ automobiliui nėra apribojimų. 1 arba 2 kartą dalyvaujanti komandą. Nei vienas anksčiau dalyvavęs dalyvis negali būti beginners klasės komandos narys. 

Image of Extreme

Extreme

Klasė „Extreme“ automobiliai/SSV turintys sportinį pasą, dalyvavę sporto varžybose arba turintys sportinius lankus, bei automobiliai/dalyviai kurie yra dalyvavę daugiau nei 5 RatRace.lt varžybose ar kitose auto renginiuose. Varančioji ašis apribojimų neturi.  Šios klasės automobiliai bendroje įskaitoje nedalyvauja.

Image of Helper

Helper

Nenori varžytis tačiau nori būti renginio dalimi? Helperiai yra dalyvių gelbėtojai. Tai dalyviai kurie gali ištempti, partraukti, davažiuoti kur kiti stringa. Automobilis turi būti visais varomais ratais. 

Image of Truck

Truck

Klasė „Truck“ automobiliai turintys 7 ir daugiau sėdimų vietų, arba komercinės paskirties automobiliai kurių maksimalus leistinas svoris iki 3,5T ir kuriam vairuoti užtenka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo.

Sekcijos nuotrauka

Autogidas Summer Fest

Ratrace.lt vasaros renginys tampa Autogidas Summer Fest. 

 

O tai reiškia dar daugiau nuotykių. Labai džiaugiamės tokia partneryste ir žinome jog tai naujo etapo pradžia. Tiek autogidas.lt tiek ir ratrace.lt komanda vadovaujasi labai panašiomis vertybėmis. Sukurti maksimalia naudą klientui už priimtiną kainą.  

 

Tad ir ieškoti naujo nuotykio bolido bus dar paprasčiau. Viskas ko tau reikia tai išširinkti tau labiausiai patinkančią kategoriją ir pasileisti į paieškas. O suradus savo nuotykiu automobilį nieko nelaukti ir registruotis į geriausią vasaros nuotykį automobiliais. 

BILIETUS ŽIŪROVAMS PARDUODA BILIETAI.LT

Nuotykių automobilis
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka

Kas manęs laukia šiame etape?

Image of ORGANIZACIJA

ORGANIZACIJA

Ratrace.lt komanda pasirūpins, kad tai būtų tavo geriausias renginys. Nuo įdomių maršrutų iki festivalio miestelio pilno pramogų.

Image of VAKARĖLIS

VAKARĖLIS

Surengsim labai stiprų vakarėlį rajone. Rondo, Omerta, Sanjasa, Augustė Nambeko, ir kiti vers tave šokti iki pat ryto.

Image of NAVIGACIJA

NAVIGACIJA

Ratrace.lt dalyviai važiuos naudodamiesi kelio knyga, kaip tikri ralio reido dalyviais. 4x4 ir keturračių dalyviai važiuos iš anksto sudarytu GPX maršrutu.

Image of NUOTYKIAI

NUOTYKIAI

Ko tikrai netrūks tai nuotykių. Pilni batai smėlio, purvini stiklai, ar sunkiai įveikiamas senai pamiršto kelio ruožas.

Image of RENGINYS

RENGINYS

Tai turbūt vienintelis tokio tipo renginys visame Baltijos regione, sutraukiantis šimtus dalyvių, kurie visi ištroškę nuotykiu ir megsta gerus vakarėlius.

Image of ĮSPŪDŽIAI

ĮSPŪDŽIAI

Po tiek dienų ir kilometrų gryžęs namo būsi tikras herojus. O kiekvienas įveiktas kilometras galės būti atskiros istorijos dalimi.

Image of VIP ERDVĖ

VIP ERDVĖ

Atskira dalyvių erdvė leis mėgautis geriausiu koncerto vaizdu, bei nereikės laukti eilėje prie gėrimų bei maisto.

Image of 600 KM

600 KM

Tiek tau reikės įveikti per 3 dienas. Tai taps tikru tiek komandos tiek ir technikos išbandymu, nes tarp tiek kilometru nesutiksi asfalto.

Reklamos nuotrauka
Reklamos nuotrauka

Kas kiek kainuoja

Participant price image

Standard

Kaina registruojantis nuo 2024-04-28 iki 2024-07-07

400

What include?

  • VIP erdvė šeštadienio koncerto metu

  • Spa zona su pirtimis, kubilais

  • Užkandžiai sustojimo metu

  • Festivalio miestelis, dalyvių parkingas, palapinių miestelis

  • Penktadienio preparty vakarėlis, šeštadienio koncertas

  • Visa renginio atributika, lipdukai, apyrankės, apdovanojimai

  • Iš anksto paruoštas įspūdingas maršrutas, profesionalios kelio knygos

  • Profesionalus rezultatų skaičiavimas, GPS sekimo įranga kiekviename automobilyje.

Papildomi dalykėliai

TRACKING

SU savimi turėti 100 Eurų užstatą už GPS trackerį raceadminui. Užstatas gražinamas renginio pabaigoje.

100

BILIETAI ŽIŪROVAMS

PARDUODA BILIETAI.LT

26.2

NAKVYNĖ

Galimybė apsistoti saloje esančiuose nameliuose, kaina vienam asmeniui nakčiai.

25

Galimos mokėjimo galimybės

Mokėti per 2 kartus

Kaina registruojantis nuo 2024-04-28 iki 2024-07-07

Mokėti pilną kainą

Kaina registruojantis nuo 2024-04-28 iki 2024-07-07

Registracijos metu galite apmokėti avansinį mokėjima ir taip užsitikrinti vietą renginyje. Arba galite mokėti iškart visą sumą. Įmonėms taip pat galime pateikti visus reikiamus dokumentus.

Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka
Naujienų straipsnio pagrindinė nuotrauka

Dažniausiai užduodami klausimai

SU KOKIU AUTOMOBILIU GALIU DALYVAUTI?

Automobiliui ribojomų neturime, tai gali būti bet koks automobilisi kurį galima legaliai eksplotuoti keliais. Tačiau kuo pigesnis, ir senesnis automobilis tuo linksmiau.

AR LAIMĖTOJAS PARDUODA SAVO AUTOMOBILĮ UŽ 1000eur?

Tokios praktikos nebetaikome.

KIEK ŽMONIŲ GALI VAŽIUOTI VIENOJE MAŠINOJE?

Tiek kiek jų gali važiuoti tavo automobilyje legaliai.

KUR BUS RENGINIO PRADŽIA IR KUR NAKVOSIME?

Šis renginys vyks Zarasų rajone. Startuosime, finišuosime ir gyvensime Zaraso ežero saloje.

KAIP PARUOŠTI AUTOMOBILĮ RENGINIUI?

Automobilis gali būti visiškai standartinis, tačiau rekomenduojame turėti bent dugno apsaugą, ir šiek tiek pasikelti automobilį, taip bus paprasčiau

KOKIAS KELIAIS VAŽIUOSIME?

Renginys vyksta bendro naudojimo keliais, tačiau kai kurie keliai jau senai pamiršti, apleisti, sunkiai pravažiuojami, tad tavęs laukia daug nuotykių juose.

KAS MŪSŲ LAUKS NAKVYNĖS VIETOJE?

Naktynės vietoje bus dušai, tualetai, prausyklės, penktadieni vakare lauks Preparty, o šeštadieni lauks didžiausias koncertas Lietuvoje.

KOKIA RENGINIO KAINA?

Renginio kaina yra 400Eur visom 3 dienom, nepriklausomai nuo kiek žmonių važiuoja automobilyje.

Sekcijos nuotrauka

III ETAPAS

RatRace.lt III Etapas.

 Tai didžiausias visų metų Ratrace.lt renginys. Startuojame ketvirtadieni vėlai vakare, Jūsų lauks naktinis etapas.  Sekančią dieną važiuosime nuo ankstaus ryto iki vėlyvo vakaro. Dienos metu turėsime poilsio zoną. Ir šeštadieni Mūsų lauks finalinė diena, bei uždarysime renginį grandioziniu koncertu Zarasų ežero saloje. 

 

Nepraleis progos save išbandyti didžiausiame Vasaros nuotykyje. Ruoš senelio bulką ir pasimatom jau Liepos 11-13 dienomis Zarasuose. 

REGISTRUOTIS